do kasy suma: 0,00 zł
Filtrowanie
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Wydawnictwo RAFAEL

Wydawnictwo Rafael - książki o tematyce religijnej

Wydawnictwo Rafael, znane również pod nazwą Dom Wydawniczy Rafael, to cenione wydawnictwo o profilu katolickim. Zostało ono założone w 2000 roku, z inicjatywy grupy dziennikarzy związanych z mediami katolickimi. Od samego początku troszczą się o jego rozwój właściciele: Halina Marchut i Tomasz Balon-Mroczka. Nazwa "Rafael" nawiązuje do św. Rafała Archanioła, którego imię po hebrajsku oznacza "Bóg uzdrawia - Bóg uleczy" i który jest patronem wydawnictwa.

Listy - Joanna Beretta Molla i Piotr Molla

Listy - Joanna Beretta Molla i Piotr Molla
Listy - Joanna Beretta Molla i Piotr Molla

Święta Joanna Beretta Molla i Piotr Molla byli małżeństwem od 1955 do 1962 roku. Był to stosunkowo niedługi okres, ożywiany pełną pasji miłością do siebie i do Chrystusa. Świadczy o tym obfita korespondencja, którą po raz pierwszy publikujemy w całości. Listy obojga...

Dostępność: Książka dostępna

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

34,00 zł

szt.

Węzły życia DVD Film

Węzły życia DVD Film
Węzły życia DVD Film

Film o nadziei, która każe wierzyć, że każdemu z nas Bóg wyznaczył bardzo ważną rolę, że nasze istnienie nie jest zbiegiem okoliczności, „przypadkiem”, lecz fragmentem wielkiego Bożego planu, w którym my, ludzie, gramy główne role – zostaliśmy wszak stworzeni przez Pana...

Dostępność: Książka dostępna

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

24,00 zł

szt.

Dom Wydawniczy Rafael - wydawnictwo z ogromnym doświadczeniem

W ciągu dwóch dekad działalności, Wydawnictwo Rafael wydało około 2 tysięcy różnorodnych tytułów, osiągając łączny nakład przekraczający 10 milionów egzemplarzy. Liczebność nakładów idzie w parze z jakością, bo warto nadmienić, że Wydawnictwo Rafael książki wydaje z niezwykłą starannością o stronę wizualną. Oferta tego wydawnictwa obejmuje m. in. publikacje autorstwa trzech ostatnich papieży: Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka, a także innych wybitnych autorów katolickich oraz dzieła o tematyce duchowej i religijnej. Publikowane przez Wydawnictwo Rafael książki to nie tylko nowe dzieła, ale także wznowienia. Wydawnictwo Rafael wydaje około 140 tytułów rocznie.

Rafael Film - produkcje o tematyce duchowej

Dom Wydawniczy Rafael, to nie tylko wydawnictwo, ale także dystrybutor filmów. Warto też podkreślić działalność Rafael Film, wydzielonej jednostki w strukturach wydawnictwa, zajmującej się produkcją i dystrybucją filmów z przesłaniem ewangelicznym. Dzięki temu, wydawnictwo poszerza swoje pole działania o aspekt filmowy, przekazując szerokiemu gronu odbiorców wartościowe produkcje o tematyce duchowej. Dzięki ich pracy, na rynku polskim spopularyzowane zostały filmy takie jak Pasja, czy Bóg nie umarł. Wydawnictwo Rafael ma w ofercie ciekawą serię filmową, wydawaną na płytach DVD, zatytułowaną Kolekcja Kina Pod Aniołem.

Dzięki bogatej ofercie o wyjątkowych walorach: duchowym i kulturowym, Wydawnictwo Rafael spełnia ważną rolę w propagowaniu wartości chrześcijańskich, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl