do kasy suma: 0,00 zł
Filtrowanie

Polski Instytut Spraw Międzynarodowych PISM

Czym jest i czym zajmuje się PISM?

Polski Instytut Spraw Międzynarodowych (PISM) jest państwową jednostką organizacyjną, powołaną w drodze ustawy, w celu prowadzenia interdyscyplinarnych badań naukowych na temat spraw międzynarodowych, w tym polityki zagranicznej Rzeczypospolitej Polskiej i jej członkostwa w Unii Europejskiej. Jego zadaniem jest upowszechnianie wiedzy na temat stosunków międzynarodowych RP, a także gromadzenie specjalistycznego księgozbioru i prowadzenie działań z zakresu doskonalenia zawodowego pracowników administracji państwowej. Polski Instytut Spraw Międzynarodowych (PISM) to wiodący ośrodek analityczny w Europie Środkowej i Wschodniej. Jego głównym celem jest dostarczanie niezależnych, rzetelnych i wiarygodnych analiz oraz badań dotyczących współczesnych stosunków międzynarodowych. Działalność PISM obejmuje wsparcie decydentów i dyplomatów, inicjowanie debat eksperckich oraz szerzenie wiedzy na temat spraw o znaczeniu globalnym.

Poszerz horyzonty: analizy geopolityczne od Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych

Publikacje PISM stanowią cenione źródło rzetelnej wiedzy i analitycznych spojrzeń na tematy związane z polityką międzynarodową. Prace PISM wyróżniają się profesjonalizmem oraz różnorodnością perspektyw, co umożliwia dogłębne zrozumienie skomplikowanych mechanizmów relacji międzynarodowych. Wydawnictwo cieszy się uznaniem zarówno na krajowym, jak i międzynarodowym rynku wydawniczym, stanowiąc wartościowy wkład w dyskusję nad globalną polityką. Publikacje te są nieocenionym źródłem dla wszystkich zainteresowanych wydarzeniami na polu międzynarodowym.

Odkryj bogactwo perspektyw i wiedzy oferowane przez Polski Instytut Spraw Międzynarodowych. W naszym zbiorze posiadamy między innymi książki poświęcone karierze politycznej prezydenta Białorusi, stosunkom NATO z Rosją oraz polsko-rosyjskim uprzedzeniom na przestrzeni lat, które polecamy osobom zainteresowanym sytuacją geopolityczną w Europie Wschodniej. Pozycje te pomogą czytelnikowi poszerzyć perspektywę o kontekst historyczny i pogłębić zrozumienie aktualnych wydarzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl