do kasy suma: 0,00 zł
Filtrowanie
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Wydawnictwo MT Biznes

Podążaj za trendami biznesowymi z Wydawnictwem MT Biznes

Wydawnictwo MT Biznes powstało w Warszawie, w 2001 roku. Od chwili założenia do dziś stało się jednym z najszybciej rozwijających się na polskim rynku wydawnictw, specjalizujących się w tematyce ekonomiczno-biznesowej. Profil tematyczny MT Biznes obejmuje psychologię biznesu, zarządzanie, marketing i ekonomię. Publikacje tego wydawnictwa podążają za najnowszymi trendami i dzięki współpracy z renomowanymi wydawnictwami zagranicznymi, takimi jak m. in. Harvard Business School, polscy czytelnicy mogą śledzić wydarzenia w ekonomii i biznesie na rynku światowym. Książki wydawane przez MT Biznes są pisane przez ekspertów i praktyków, dzięki czemu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających czytelników, takich jak: menedżerowie, przedsiębiorcy czy profesorowie akademiccy.

Książki topowych autorów w Wydawnictwie MT Biznes

Wydawnictwo MT Biznes wypuszcza na rynek około dziesięć tytułów rocznie, z czego wiele staje się bestsellerami. W swojej ofercie mają publikacje topowych autorów. Jednym z nich jest Brian Tracy - kanadyjski pisarz i mówca motywacyjny z dziedziny psychologii biznesu i rozwoju osobistego, autor takich książek jak m. in.: Zjedz tę żabę, w której daje rady jak zwiększyć wydajność w pracy i osiągać wyznaczone cele, czy Potęga pewności siebie, w której opisuje jak uwierzyć w siebie i wykorzystać swój potencjał.

Inspirujące historie biznesowe w książkach Wydawnictwa MTBiznes

W dobie ciągłego postępu we wszystkich sferach życia, nieustanne zdobywanie wiedzy i rozwijanie umiejętności stało się standardem. Książki Wydawnictwa MT Biznes stanowią nie tylko źródło inspiracji, lecz także oferują bogactwo gotowych rozwiązań, zwłaszcza w obszarze skutecznej sprzedaży, komunikacji, zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii biznesu, szeroko pojętego marketingu, podejmowania decyzji biznesowych, zarządzania finansami oraz tworzenia strategii biznesowych. Zapoznając się z tymi publikacjami, można poznać inspirujące historie i zdobyć wiedzę, która realnie przełoży się na rozwój w sferze biznesu i pomoże osiągnąć sukces zawodowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl