do kasy suma: 0,00 zł
Filtrowanie
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Wydawnictwo 3DOM

3DOM, czyli wolność w wyrażaniu tradycyjnych poglądów

3DOM to prawicowe wydawnictwo, które w 2016 roku narodziło się z pasji i zaangażowania Tomasza Grzegorza Stali, założyciela i właściciela firmy. Sama nazwa wydawnictwa 3DOM pochodzi od angielskiego słowa "freedom" oznaczającego wolność. Jego celem jest propagowanie wartości patriotycznych, wolności, tradycji narodowych i religii katolickiej, które są eliminowane z głównego nurtu medialnego.

Perły Wydawnictwa 3DOM - książki, które zasługują na uwagę

Historia 3DOM rozpoczęła się od wydania książki AION: Szkice u końca czasów autorstwa Tomasza Grygucia. Jest to publikacja idealna dla osób zainteresowanych geopolityką i regułami w niej obowiązującymi. Książka okazała się wielkim sukcesem na rynku czytelniczym. Kolejne publikacje, takie jak Popioły czy Historia Polityczna Polski: Nowe Spojrzenie Radosława Patlewicza, kontynuowały ten trend i zdobyły uznanie czytelników.

Z Wydawnictwem 3DOM współpracuje również Stanisław Krajski, doktor nauk filozoficznych, nauczyciel akademicki i publicysta, którego obszarem zainteresowań jest masoneria. Współpraca tego autora z wydawnictwem 3DOM zaowocowała  między innymi książką Masoneria: Zaciskanie pętli. W tej i innych publikacjach Krajski wyjaśnia jak działa ten międzynarodowy ruch społeczny, którego jednym z głównych założeń jest duchowe doskonalenie człowieka. Wydawnictwo 3DOM nawiązało także współpracę  ze Sławomirem Mentzenem. W rezultacie do czytelników trafiła książka Filozofia XD, czyli zbiór felietonów na temat najistotniejszych spraw politycznych.

3DOM współpracuje z doświadczonymi pisarzami, takimi jak Stanisław Krajski czy Grzegorz Braun i promuje nazwiska młodych autorów jak dr Anna Mandrela i Radosław Patlewicz. Projekty tego wydawnictwa nie ograniczają się tylko do książek - oferuje ono także inne media, takie jak filmy dokumentalne czy muzykę.

3DOM - wydawnictwo przekraczające granice mainstreamu

Dzięki zaangażowaniu, ciężkiej pracy i przede wszystkim wierze w swoją misję, 3DOM stało się ważnym graczem na polskim rynku wydawniczym, przynosząc czytelnikom treści odmienne od mainstreamowych. Jak sami mówią, robią to wszystko z jednego powodu "Dlatego, że mogą, bo to jest wolność".

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl