do kasy suma: 0,00 zł
Filtrowanie
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

PTR Kartografia

PTR Kartografia - Twój przewodnik w czasie i przestrzeni

Twórcy wydawnictwa PTR Kartografia to wizjonerzy w dziedzinie map historycznych i turystycznych. Kieruje nimi pasja, dzięki której tworzą unikalne mapy, otwierające drzwi do przeszłości i pomocne w odkrywaniu nowych miejsc.

Mapy historyczne - podróż w czasie z wydawnictwem PTR Kartografia

Mapy historyczne PTR Kartografia ukazują układ miast, zmiany terytorialne i ważne wydarzenia, pokazując historię w sposób, który trafia do serca każdego miłośnika przeszłości. Mapy historyczne świetnie sprawdzą się jako pomoc naukowa, zarówno dla uczniów jak i studentów. Będą też cennym źródłem dla pasjonatów historii, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Mapy turystyczne - pomoc dla tych, którzy kochają podróże

Wydawnictwo PTR Kartografia oferuje mapy turystyczne, które są niezawodną pomocą w poruszaniu się po nieznanym terenie. Precyzyjne trasy, atrakcje i punkty orientacyjne - wszystko, co potrzebne, by w pełni cieszyć się podróżą. Mapy turystyczne to świetna pomoc dla osób, które wolą korzystać z map w tradycyjnym, papierowym wydaniu. Mapy turystyczne wydawnictwa PTR Kartografia w wersji papierowej są znacznie bardziej niezawodne niż aplikacje na smartfonach. Są pomocne, nawet w miejscach, w których nie ma zasięgu sieci komórkowych. Mapy PTR Kartografia - Twój przewodnik w czasie i przestrzeni, który wspiera odkrywanie przeszłości i nowych miejsc.

Misja wydawnictwa PTR Kartografia

Twórcy wydawnictwa PTR Kartografia wierzą, że mapy są nie tylko narzędziem nawigacyjnym, ale również sposobem na odkrywanie historii i poznawania kultury. Wydawnictwo to stawia sobie za cel dostarczanie map, które inspirują do poznawania nowych miejsc i badania przeszłości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl