do kasy suma: 0,00 zł
Filtrowanie
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Wydawnictwo Laurum

Wydawnictwo Laurum tworzy przestrzeń, w której odkryjesz inspirujące poradniki z obszaru psychologii, rozwoju osobistego i zdrowia. Ich bestsellerowe książki oferują nie tylko wiedzę, ale także praktyczne narzędzia do dbania o zdrowie, budowania satysfakcjonujących relacji, rozwijania pewności siebie oraz doskonalenia kluczowych umiejętności. Wiemy, że zdrowe relacje międzyludzkie stanowią podstawę szczęśliwego i harmonijnego życia. Jako wsparcie dla rodziców w procesie wychowania prezentujemy poradniki oparte na najnowszych badaniach naukowych i prostych, skutecznych strategiach.

Diety dla zdrowia - zadbaj o ciało i umysł z Wydawnictwem Laurum!

Dzięki publikacji Wydawnictwa Laurum pt.: "Zdrowie zaczyna się od jedzenia" możesz zmienić swoje spojrzenie na żywienie, odnaleźć "Moc na talerzu" lub schudnąć na diecie sirt. Dla troszczących się o własne zdrowie i dobre samopoczucie, proponujemy gotowe programy poprawiające funkcjonowanie zarówno umysłu, jak i ciała. Pasjonaci kulinariów znajdą u nas nowatorskie poradniki żywieniowe, wprowadzające w świat zdrowego odżywiania, przepisy na pyszne soki pełne witamin, a także książki, które dogłębnie omawiają różnorodne aspekty zdrowej diety. Dzięki tym publikacjom, osiągniesz pełnię witalności i zadbasz o swój organizm w sposób dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Priorytetem Wydawnictwa Laurum jest promowanie troski o zdrowie psychiczne i rozwój osobisty. Osoby zainteresowane tymi obszarami znajdą u nas wiele publikacji im poświęconych. Cenimy troskę o własne samopoczucie i dążenie do pełni potencjału, dlatego dostępne u nas książki są nie tylko źródłem wiedzy, ale także praktycznym wsparciem dla wszystkich, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie psychiczne i rozwijać się na wielu płaszczyznach życia.

Laurum - wydawnictwo ekspertem w swojej dziedzinie

Rozwój osobisty potraktuj poważnie i poszerz go o tematykę diety dla zdrowia. W Wydawnictwie Laurum cenieni autorzy łączą naukową wiedzę z bogatym doświadczeniem zawodowym, przekazując fascynujące poradniki, pełne praktycznych narzędzi i inspiracji. Wśród autorów Wydawnictwa Laurum znajdziesz takie sławy jak dr Mehmet Oz, Judith Orloff czy James Hillman. Dzięki nim nauczysz się radzić sobie z wyzwaniami, stresem czy wypaleniem zawodowym, wykorzystywania diety dla zdrowia, zwiększając satysfakcję z życia i pracy. Wiedza zawarta w tych książkach, to klucz do pozytywnych zmian, zarówno w Twoim życiu, jak i otaczającym Cię świecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl