do kasy suma: 0,00 zł
Filtrowanie
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Wydawnictwo W drodze

W drodze - wydawnictwo z misją szerzenia Ewangelii

Wydawnictwo W drodze stanowi wyjątkowe przedsięwzięcie zakonu dominikańskiego, które ma na celu szerzenie Ewangelii na różne sposoby. Od 1973 roku, w ramach tego wydawnictwa, publikowany jest wpływowy miesięcznik, który stanowi istotne źródło refleksji duchowej. Dodatkowo, staranny dobór książek dotyczących duchowości, teologii, filozofii i psychologii jest jednym z kluczowych aspektów działalności wydawnictwa.

Alfabet Góry - Jan Góra Alfabet Góry - Jan Góra
Producent: W drodze
Cena:

29,00 zł

szt.
zobacz więcej

Wydawnictwo W drodze - wsparcie w rozwoju wewnętrznym i duchowym

Publikacje Wydawnictwa W drodze pozwalają na głębsze zrozumienie przesłania Ewangelii oraz wspierają rozwój wewnętrzny i duchowy katolików. Zespół wydawnictwa wierzy, że bycie katolikiem to wyjątkowy przywilej, a przyjęcie i podzielenie się tą wiarą stanowi ważny aspekt życia duchowego.

Wydawnictwo W drodze - historia założenia

Historia Wydawnictwa W drodze zaczęła się od odważnej inicjatywy trzech dominikanów, którzy postanowili reaktywować periodyk "Szkoła Chrystusowa". Pomimo licznych trudności, udało się im zrealizować ten zamysł, otwierając nową erę wymiany myśli i przestrzeń do publikacji o tematyce duchowej. W kolejnych dekadach, różne dyrekcje i składy redakcyjne wnosiły różnorodność tematyczną do publikacji Wydawnictwa W drodze.

Wydawnictwo W drodze - wiara, która przezwycięża przeciwności losu

Mimo wyzwań, którym Wydawnictwo W drodze musiało sprostać na przełomie lat 90. i 2000., determinacja oraz wiara w realizowaną misję doprowadziły do odzyskania stabilnego gruntu. Dziś Wydawnictwo W drodze rocznie wydaje około 50 książek, obejmujących szeroki wachlarz tematyczny. Miesięcznik W drodze, prowadzony przez Romana Bieleckiego OP, odzyskał dawny blask, kontynuując misję przekazywania prawdy o Bogu.

W drodze - wydawnictwo wierne swojej misji

Niezależnie od zmieniających się czasów, Wydawnictwo W drodze pozostaje wierne swojej misji przekazywania ważnych przesłań współczesnemu człowiekowi i budowania Kościoła w duchu Bożej miłości i nadziei.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl