do kasy suma: 0,00 zł
Filtrowanie
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Wydawnictwo REPLIKA

Wydawnictwo Replika od momentu założenia w 2002 roku, przez Aleksandra Szablińskiego, nieustannie dąży do dostarczania czytelnikom niezapomnianych literackich doświadczeń.

Misją Wydawnictwa Replika jest zapewnienie ich odbiorcom wyjątkowych opowieści, które poruszają, inspirują i pozostawiają głębokie ślady w sercach czytelników. Twórcy Wydawnictwa Replika są oddani idei różnorodności literatury - oferta wydawnictwa obejmuje szeroki wachlarz gatunków. Od literatury kobiecej, przez klasykę światową, aż po kryminały, fantastykę, grozę oraz mądrą popularnonaukową literaturę. Oferują także dzieła historyczne, biografie, literaturę faktu oraz wspomnienia.

Cień - Włodzimierz Kruszona Cień - Włodzimierz Kruszona
Producent: REPLIKA
Cena:

36,00 zł

szt.
zobacz więcej
Golem - Edward Lee Golem - Edward Lee
Producent: REPLIKA
Cena:

79,00 zł

szt.
zobacz więcej
Twarze w wodzie - Janet Frame Twarze w wodzie - Janet Frame
Producent: REPLIKA
Cena:

34,00 zł

szt.
zobacz więcej

Wydawnictwo Replika - autorzy

Wydawnictwo Replika współpracuje z utalentowanymi pisarzami zarówno z Polski, jak i z całego świata. Wśród współpracujących z nimi autorów zagranicznych znajdują się takie sławy jak Ingvar Ambjørnsen, Jorge Bucay, Graham Masterton i wielu innych. To z ich piórem powstają opowieści, które przenoszą nas w nieznane światy, wciągają od pierwszych słów i nie dają o sobie zapomnieć.

Wydawnictwo Replika nie zapomina również o naszych rodzimych talentach. Ryszard Ćwirlej, Liliana Fabisińska, Rafał Kotomski, Eugeniusz Paukszty, Dariusz Rekosz, Piotr Rowicki, Kazimierz Sławiński, Remigiusz Spólny i Szymon Wrzesiński to tylko niektórzy z polskich autorów, których prace wydawnictwo miało przyjemność opublikować.

Wydawnictwo Replika - książki debiutanckie, innowacja i otwartość

Wydawane przez Wydawnictwo Replika książki, to nie tylko dzieła znanych autorów. Wydawnictwo Replika chętnie wspiera debiutantów i innowacyjne projekty wydawnicze. Ogromna pasja do słowa inspiruje ich do poszukiwań unikalnych i niezwykłych głosów, które mogą wzbogacić ich ofertę i dostarczyć czytelnikom niezapomnianych wrażeń podczas lektury lub pozwolić spojrzeć na otaczającą rzeczywistość lub historię z nowej perspektywy. Wydawnictwo Replika cechuje zaangażowanie w promowanie talentów debiutantów, dzięki czemu mamy przyjemność być świadkami narodzin wielu obiecujących karier literackich.

Wydawnictwo Replika to miejsce, gdzie tworzy się literacka przyszłość, gdzie rodzą się marzenia, gdzie słowa nabierają mocy i gdzie każda opowieść ma szansę dotrzeć do serc czytelników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl