do kasy suma: 0,00 zł

Historia

Książki historyczne to niezwykle wartościowe źródło informacji i analiz dotyczących wydarzeń z przeszłości i ważnych postaci, które wpłynęły na dzieje ludzkości. Wczytując się w dzieła różnych autorów i badaczy, można przede wszystkim lepiej zrozumieć otaczający nas świat i wpływ historycznych zdarzeń. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Księgarni Armoryka.

Analiza strategiczna RP w perspektywie XXI wieku - Piotr Szczurowski Analiza strategiczna RP w perspektywie XXI wieku - Piotr Szczurowski
Producent: Armoryka
Cena:

89,90 zł

Cena regularna: 98,00 zł

Najniższa cena: 98,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość

Historia – książki najbardziej cenionych autorów

W naszej ofercie można znaleźć historyczne książki wielu autorów, którzy cieszą się uznaniem w środowisku literackim i badawczym. Asortyment Księgarni Armoryka obejmuje w głównej mierze dzieła, których twórcy sami w sobie są już uznawani za postacie historyczne. To propozycje autorów takich jak hrabia Jerzy Dunin Borkowski (1856–1908), autor m.in. książki pt.: „Almanach błękitny. Genealogia żyjących rodów polskich”, Wojciech Dembołęcki (1585–1646), znany głównie z publikacji o lisowczykach, częściowo wydawanych pod różnymi pseudonimami) czy Kazimierz Stronczyński (1809–1896), uznawany za jednego z najważniejszych badaczy średniowiecznej numizmatyki polskiej.

Dzięki temu, jako czytelnik, możesz spojrzeć na różne zdarzenia, procesy i mechanizmy z różnych perspektyw, także z perspektywy autorów, którzy opisywali wydarzenia im współczesne. Dlatego niektóre książki historyczne dostępne w Księgarni Armoryka można zakwalifikować do tej kategorii dopiero dziś, bowiem dla autorów były książkami współczesnymi, dotyczącymi ważnych wydarzeń politycznych, gospodarczych czy kulturowych.

Polska, Europa, średniowiecze i historia powszechna

Nasza kolekcja historycznych książek zawiera dzieła z różnych epok, które skupiają się na różnych okresach i tematach. Oferta Księgarni Armoryka jest podzielona na różne podkategorie – książki historyczne obejmują tematy takie jak dzieje Polski, historię Europy, średniowiecze i historię powszechną. To sprawia, że każdy czytelnik może wybrać dzieła najbardziej odpowiadające własnym preferencjom i zainteresowaniom. Co więcej, nieustannie dodajemy do oferty nowe tytuły. Zachęcamy do regularnego sprawdzania zakładki „nowości” na naszej stronie.

Historyczne książki od historycznej księgarni

Księgarnia Armoryka to miejsce, w którym łączy się literatura i historia. Książki są sprzedawane w siedzibie naszej firmy, na Starym Mieście w Sandomierzu, już od XIX wieku – można nas znaleźć w tym samym miejscu, co Księgarnię Literacką im. Sióstr Chodakowskich. Od wielu lat dumnie kontynuujemy tradycję tego wyjątkowego punktu na mapie Sandomierza, zapewniając naszym klientom dostęp do najciekawszych opracowań z różnych obszarów. Skupiamy się na tematyce historyczno-religijnej, a dodatkowo prowadzimy własny antykwariat, w którym można znaleźć wiele wydań książek o wartości historycznej.

Oferując książki historyczne i inne dzieła, zawsze stawiamy zadowolenie klientów na pierwszym miejscu. Dlatego chętnie służymy pomocą – można się z nami skontaktować za pośrednictwem formularza, wiadomości e-mail lub telefonicznie. Wszystkie zamówienia są realizowane tak szybko, jak to możliwe, dzięki czemu osoby robiące zakupy w naszej księgarni mogą niemal od razu cieszyć się nowymi dziełami w swojej domowej bibliotece. Zapraszamy do składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl