do kasy suma: 0,00 zł
Filtrowanie
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Wydawnictwo Capital

Wydawnictwo Capital - nowe horyzonty wiedzy i prawda historyczna

Wydawnictwo Capital tworzy z pasji do kultury i historii. Specjalizuje się w literaturze historycznej, narodowej i publicystycznej. Wydawnictwo działa od 2013 roku. Wydaje publikacje, które śmiało poruszają tematy uznawane za kontrowersyjne, niepoprawne politycznie, przez to pomijane lub ukrywane w mediach głównego nurtu. Twórcy Wydawnictwa Capital wierzą, że nie ma miejsca na cenzurę w dyskusji o przeszłości.

Przywracanie dziedzictwa II Rzeczypospolitej

Obok wydawania książek współczesnych autorów, priorytetem Wydawnictwa Capital jest przywracanie do życia i przybliżanie czytelnikom cennych pozycji z okresu dwudziestolecia międzywojennego, które kształtowały intelektualny krajobraz II Rzeczypospolitej. Myśli tamtych czasów nadal są aktualne i mają olbrzymie znaczenie w obliczu współczesnych wyzwań.

Capital Book - wolność słowa, odważne tematy i kontrowersje

Wydawnictwo Capital to także przestrzeń, w której wolność słowa jest traktowana jako fundament działalności. Capital Book wydaje cenione przez czytelników książki, które ukazują wydarzenia i postaci historyczne z nowej perspektywy. Śmiało stawiają pytania o to, co działo się w przeszłości, i tam gdzie to możliwe udzielają na nie odpowiedzi - nawet gdy są one niewygodne. Głoszą oni, że nie ma tematów, które powinny pozostawać w ukryciu.

Wydawane przez Capital Book książki zawierają głębokie analizy i ukazują nieznane fakty z różnych perspektyw, co może wpłynąć na sposób postrzegania świata, a może nawet całkowicie go zmienić. Książki Wydawnictwa Capital Book pozwalają szerszej grupie czytelników odkryć nieznane wcześniej wydarzenia polskiej polityki. Książki, których znajomość pozwala na zrozumienie nie tylko przeszłości ale i teraźniejszości, to między innymi Operacja "Okrągły stół". Sekrety transformacji ustrojowej i Niepodległa Polska 1918-2022.

Na uwagę zasługuje nie tylko ciekawa tematyka książek, ale również sposób ich wydania. Wysoka jakość papieru i dbałość o szczegóły zadowoli nawet najbardziej wymagających czytelników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl