do kasy suma: 0,00 zł
Filtrowanie
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Wydawnictwo EDGARD

Wydawnictwo Edgard - nauka języka obcego może być przyjemna!

Ogromna pasja i zaangażowanie w nauczanie języków obcych - oto co wyróżnia Wydawnictwo Edgard. Masz dość nudnych lekcji i czystej teorii w nauce języków? Samodzielna nauka angielskiego - samodzielna nauka francuskiego - samodzielna nauka hiszpańskiego… Wydawnictwo Edgard oferuje wszechstronne materiały do nauki, obejmujące gramatykę, repetytoria, testy, ćwiczenia, audio kursy i fiszki. Lubisz zatracić się w interesującej książce? Połącz przyjemne z pożytecznym i naucz się nowego języka. Sięgnij po powieści i kryminały z ćwiczeniami językowymi. Samodzielna nauka angielskiego jest znacznie przyjemniejsza gdy sięgniesz po lekturę klasyków literatury. Wydawnictwo Edgard ma w swojej ofercie m. in. popularną powieść Jane Austin - Duma i uprzedzenie, która została  dostosowana do potrzeb samodzielnej nauki angielskiego, jak również inne inspirujące powieści i kryminały do nauki języka obcego, które są wydane dla Ciebie!

Czeka Cię matura? Sięgnij po vademecum maturalne!

Wydawnictwo Edgard ma w swojej ofercie materiały pomocne w przygotowaniu do egzaminów. Dzięki tym materiałom, każdy może przygotować się do egzaminów, takich jak matura, certyfikat FCE, CAE czy CPE, lub osiągnąć biegłą komunikację w podróży, pracy czy nauce za granicą. Vademecum maturalne pomaga także usystematyzować wiedzę osobom, które stawiają na samodzielną naukę języka obcego.

Angielski, niemiecki, francuski, ukraiński, rosyjski… a może hiszpański?

Wybierz coś dla siebie z bogatej oferty Wydawnictwa Edgard. Język francuski jest dziś mniej popularny niż angielski. Samodzielna nauka francuskiego to coś, czy możesz zabłysnąć wśród znajomych. Wydawnictwo Edgard oferuje także kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Samodzielna nauka języka obcego będzie dzięki nim przyjemnością. Kursy językowe umożliwiają skuteczną naukę gramatyki, słownictwa i wymowy, rozwiną umiejętności rozumienia ze słuchu, mówienia, czytania i pisania w języku obcym. Kursy adresowane są do różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania - od początkujących (A1-A2), poprzez średniozaawansowanych (B1-B2), aż po zaawansowanych (C1-C2).

Nauka przez zabawę - gry edukacyjne Wydawnictwa Edgard!

W dzisiejszych czasach rośnie świadomość rodziców na temat wspierania rozwoju dziecka na każdym etapie. Często rodzice zastanawiają się jakie wybrać gry edukacyjne dla 3 latka, a jakie dla 5 latka czy 7 latka.

Gry edukacyjne dla 3 latka często skupiają się na rozwijaniu podstawowych umiejętności, takich jak rozpoznawanie kształtów, liczenie czy poznawanie kolorów. To wspaniały sposób na naukę poprzez zabawę.

Gry edukacyjne dla 5 latka są idealnym narzędziem do rozwijania zdolności poznawczych i logicznego myślenia. W tym wieku dzieci są gotowe do bardziej zaawansowanych wyzwań, a gry mogą być doskonałym sposobem na rozwijanie umiejętności matematycznych czy językowych.

Gry edukacyjne dla 7 latka mogą stanowić fascynującą formę nauki o świecie. Mogą to być zarówno gry logiczne, rozwijające umiejętność rozwiązywania problemów, jak i te skupiające się na tematach przyrodniczych czy społecznych.

Ważne jest, aby dostosować poziom trudności do wieku i umiejętności dziecka, by nauka była zarówno efektywna, jak i satysfakcjonująca.

W naszej ofercie znajdziesz:

  • gry edukacyjne dla 3 latka, które będą świetnym prezentem: Potwory głodomory. Gra na liczenie. Kapitan Nauka 3-6 lat, Domino extra. Liczby. Kapitan Nauka 3+,
  • gry edukacyjne dla 5 latka: Czytam i układam słowa. Układanka literowa. Kapitan Nauka 4-8 lat sprawi przyjemność Twojemu dziecku i rozwinie jego zasób słownictwa,
  • gry edukacyjne dla 7 latka i gry edukacyjne dla 8 latka, które ucieszą Twoje dziecko: Bójka na słówka. Gra do nauki języka hiszpańskiego na 3 sposoby 7+, Ciało człowieka. Gra edukacyjna. Kapitan Nauka 6-12 lat,
  • nie samą nauką żyje człowiek ;) Wydawnictwo Edgard przygotowało dla Ciebie quizy imprezowe!

Życzymy owocnej i satysfakcjonującej nauki języków obcych, jednocześnie zapewniamy, że z materiałami Wydawnictwa Edgard będzie to czysta przyjemność!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl