do kasy suma: 0,00 zł
Filtrowanie
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Magna Polonia

Wydawnictwo Magna Polonia - sprzeciw wobec propagandy

Wydawnictwo Magna Polonia jest częścią szerszego projektu medialnego. Zostało utworzone przez prawicowych działaczy społecznych, z determinacją dążących do nagłaśniania prawdy o wydarzeniach przemilczanych przez media głównego nurtu. Historia inicjatywy wydawniczej, działającej pod szyldem Magna Polonia,  rozpoczęła się od założenia czasopisma, które zostało uzupełnione o dynamiczny portal internetowy, który następnie przerodził się w system blogów wspierających debiuty literackie. Na tychże blogach publikowano książki autorów wyklętych, odważnie podejmujących w swoich książkach niewygodne tematy historyczne, społeczne i polityczne. Magna Polonia jest wydawnictwem prawicowym, promującym patriotyzm i tradycyjne wartości.

Skąd się wzięli pożyteczni idioci? - Stanisław Srokowski

Skąd się wzięli pożyteczni idioci? - Stanisław Srokowski
Skąd się wzięli pożyteczni idioci? - Stanisław Srokowski

Spotka się Czytelnik w tej książce z trzema fascynacjami autora. Oto zatem co on sam o nich mówi: Pierwszą fascynacją jest Ojczyzna poddawana wielkim przeobrażeniom współczesnego świata. Badam więc, jak się zachowują ludzie wobec napierających na nich...

Dostępność: Książka dostępna

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

39,00 zł

szt.

Wydawnictwo Magna Polonia - w obronie wartości narodowych

Najważniejsze idee przyświecające działalności Wydawnictwa Magna Polonia to postawa patriotyczna oparta na wartościach chrześcijańskich, sprzeciwianie się antypolonizmowi oraz postawie uległości wobec roszczeń żydowskich. Ważnym celem wydawnictwa jest przeciwdziałanie poprawności politycznej, która może prowadzić do utraty tożsamości narodowej. Magna Polonia duży nacisk kładzie na odkłamywanie historii i faktograficzną prezentację kwestii historycznych i społecznych, uznanych za drażliwe.

Książki Wydawnictwa Magna Polonia

Książki Wydawnictwa Magna Polonia podejmują szeroko pojętą tematykę historyczną, religijną i polityczną. Autorzy współpracujący z tym wydawnictwem nie boją przecierania szlaków i rzucania nowego światła na tematy społeczne, które przez media głównego nurtu zwykle są ukazywane fragmentarycznie. Wydawnictwu Magna Polonia przyświeca idea wyciągania na światło dzienne treści niesłusznie zapomnianych lub zepchniętych na dalszy plan przez główne media. Ważną misją wydawnictwa jest publikowanie książek autorów wyklętych i dbanie o to, by ich dziedzictwo dotarło do kolejnych pokoleń.

Magna Polonia to dzieło wydawnicze, które stwarza przestrzeń dla relacji o autentycznych wydarzeniach, wyznaczając zarówno nowe kierunki, jak i dbając o tradycję. Wydawnictwo wraz z pozostałymi projektami medialnymi Magna Polonia, w swym bezkompromisowym dążeniu do prawdy budują przestrzeń dla wolności słowa i patriotyzmu, które są najważniejsze dla budowania silnego społeczeństwa obywatelskiego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl