do kasy suma: 0,00 zł
Filtrowanie
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Wydawnictwo Dębogóra

Wydawnictwo Dębogóra - Twoje źródło wiedzy i duchowości

Oferta Wydawnictwa Dębogóra jest zróżnicowana, obejmuje bestsellery książek religijnych, politycznych, tradycjonalistycznych i historycznych. Jeśli pragniesz zgłębiać historię, tradycję Kościoła oraz rozwijać swoją wiarę, to znalazłeś właściwe miejsce. Poznaj wszystkie nasze propozycje!

Lenin. Wynalazca totalitaryzmu - Stephane Courtois

Lenin. Wynalazca totalitaryzmu - Stephane Courtois
Lenin. Wynalazca totalitaryzmu - Stephane Courtois

'Lenin, wynalazca totalitaryzmu' to książka wybitnego historyka Stephana Courtois. Autora znanego w Polsce przede wszystkim jako redaktora i współautora dwóch monumentalnych dzieł „Czarnej księgi komunizmu” i „Czarnej księgi...

Dostępność: Książka dostępna

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

49,90 zł

szt.

Dębogóra - wydawnictwo tradycjonalistyczne, historyczne i profetyczne

Jeśli interesują Cię tematy związane z historią, polityką i religią, oferta Wydawnictwa Dębogóra przypadnie Ci do gustu. Wydawnictwo Dębogóra promuje wartości chrześcijańskie oraz konserwatyzm. Sięgnij po książki tego wydawnictwa i odkryj fascynującą historię i duchowość. Zapraszamy Cię do fascynującej podróży przez fundamenty i wizje przyszłości naszej cywilizacji w książce Upadek i odbudowa kultury chrześcijańskiej, w której wybitny amerykański pisarz i naukowiec John Senior prezentuje dwie fundamentalne prace. Pierwsza diagnozuje kryzys duchowy Zachodu, odkrywając przyczyny upadku cywilizacji chrześcijańskiej. Druga część to konkretny projekt odbudowy, skupiający się na humanistycznym programie edukacji klasycznej i kultury chrześcijańskiej.

Wydawnictwo Dębogóra wprowadza na polski rynek czytelniczy książki Jeana Raspail’a - autora profetycznej powieści - Obóz świętych, opisującej upadek cywilizacji zachodniej, będący wynikiem masowej imigracji z ubogich części globu. Nie mniej fascynującą przygodą czytelniczą od zagłębiania się w powieści tego autora jest sięgnięcie po krótkie formy literackie, które również ma w swoim dorobku, jak np. zbiór opowiadań Huzarzy. Opowieści ku pokrzepieniu serc. Odkrywaj bogactwo wiedzy i wiary z Wydawnictwem Dębogóra.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl